6 lat gwarancji na szczelność całego wymiennika

Misja firmy

Firma

ENERGOMAX ENGINEERING – producent ekologicznych kotłów grzewczych LOGITERM mieści się w Koszęcinie pod adresem Nowy Dwór 2 przy drodze Koszęcin-Lubliniec w woj. śląskim.

Firma została założona przez mgr inż. Jarosława Urzynicoka, który bazując na 15-letnim doświadczeniu zdobytym przy budowie i remontach wysokociśnieniowych kotłów energetycznych, postanowił wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności opracowując, a następnie wdrażając do produkcji innowacyjne i nowoczesne konstrukcje ekologicznych kotłów grzewczych, palników i palenisk, których rozwiązania techniczne objęte są ochroną patentową.

W 2009r. uruchomiliśmy produkcję w nowym obiekcie o powierzchni 2500 m2, a park maszynowy rozbudowany został m.in. o wycinarkę plazmową sterowaną komputerowo CNC o wymiarach stołu: 2000 x 6000 mm , numeryczną zaginarkę krawędziową umożliwiającą gięcie blach o grubości do 8 mm i długości 2000 mm, zaginarkę krawędziową umożliwiającą gięcie blach o grubości do 3 mm i długości 2500 mm, dwie suwnice o udźwigu 10 t i 6,5 t, prasę hydrauliczną o nacisku 100 t, zwijarkę do blach o grubości do 10 mm, giętarkę trójrolkową do rur i profili oraz najnowocześniejsze półautomaty spawalnicze, rozpoczęliśmy również procedurę wdrażania Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 : 2000.

W związku z ciągłym zwiększaniem mocy wytwórczych oraz nieustannym dostosowywaniem się do potrzeb Klientów w najbliższych miesiącach nasza oferta będzie poszerzona o nowe produkty.

Na przestrzeni lat nasze kotły zdobyły uznanie fachowców, instalatorów, ale przede wszystkim Użytkowników – zadowolonych z ich niezawodnej eksploatacji oraz uzyskanych oszczędności kosztów ogrzewania.

zaklad_foto_zbiorcze_v3_ost

Kotły - Piece - Ogrzewanie - Grzejniki - Nagrzewnice - Hale

Oszczędność kosztów ogrzewania:

Stal kotłowa